Jump to content

artex.

[Portofoliu] Artex

Recommended Posts

Salut, Aici imi voi posta lucrarile.

Tin sa mentionez ca sunt la inceput, nu doresc sa vina un utilizator si sa imi zica ca sunt "praf" "nu e de tine" sau alte chestii.

Notele si sfat-urile sunt primite cu mare drag!

Portofoliu1.pngportofoliu2.png

Sunt stock-uri luate de pe tumblr. poate exista, dar destul de rar stock-uri cu avatare de 150x250.

si text-ul secundar de 8 px este prea mic pentru aceasta rezolutie.

O sa incerc sa fac si avatare pe marimea acestui forum.

uite unul: portofoliu3.png

Bun, pentru un incepator eu personal consider ca este bun, se vede ca dorinta ta este de a face, de a crea , in primul rand te pot sfatui sa te duci pentru inceput pe youtube si sa cauti tutoriale de blur, pe parcurs ti-l faci singur dupce ce stii chestiile de baza (blur,sharpen,rezolutie,pozitionare text, efecte , efecte text, etc) .

Imi place sa vad oameni cu un potential, oameni care chiar incearca, dar pentru asta eu te sfatuiesc sa iti acorzi mai mult timp pe o lucrare si, sa iti vezi diferentele dintre asta de acum si poate viitoarea posibila peste ceva timp. 

Pentru inceput e buna, kw .

Acum 47 minute, eusuntdaniel a spus:

Bun, pentru un incepator eu personal consider ca este bun, se vede ca dorinta ta este de a face, de a crea , in primul rand te pot sfatui sa te duci pentru inceput pe youtube si sa cauti tutoriale de blur, pe parcurs ti-l faci singur dupce ce stii chestiile de baza (blur,sharpen,rezolutie,pozitionare text, efecte , efecte text, etc) .

Imi place sa vad oameni cu un potential, oameni care chiar incearca, dar pentru asta eu te sfatuiesc sa iti acorzi mai mult timp pe o lucrare si, sa iti vezi diferentele dintre asta de acum si poate viitoarea posibila peste ceva timp. 

Pentru inceput e buna, kw .

Multumesc pentru sfat! :)

NEW: portofoliu4.png 

Scuze pentru rezolutie, dar cred ca avatar-ul asta mi-a iesit bine la blur :) chiar nu mai stiu ce sa incerc cu blur-ul. 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
 sigur n-am schimbat opacitatea.. SIGURRR