Jump to content

Recommended Posts

Salut, Aici imi voi posta lucrarile.

Tin sa mentionez ca sunt la inceput, nu doresc sa vina un utilizator si sa imi zica ca sunt "praf" "nu e de tine" sau alte chestii.

Notele si sfat-urile sunt primite cu mare drag!

Portofoliu1.pngportofoliu2.png

Sunt stock-uri luate de pe tumblr. poate exista, dar destul de rar stock-uri cu avatare de 150x250.

si text-ul secundar de 8 px este prea mic pentru aceasta rezolutie.

O sa incerc sa fac si avatare pe marimea acestui forum.

uite unul: portofoliu3.png

Bun, pentru un incepator eu personal consider ca este bun, se vede ca dorinta ta este de a face, de a crea , in primul rand te pot sfatui sa te duci pentru inceput pe youtube si sa cauti tutoriale de blur, pe parcurs ti-l faci singur dupce ce stii chestiile de baza (blur,sharpen,rezolutie,pozitionare text, efecte , efecte text, etc) .

Imi place sa vad oameni cu un potential, oameni care chiar incearca, dar pentru asta eu te sfatuiesc sa iti acorzi mai mult timp pe o lucrare si, sa iti vezi diferentele dintre asta de acum si poate viitoarea posibila peste ceva timp. 

Pentru inceput e buna, kw .

Acum 47 minute, eusuntdaniel a spus:

Bun, pentru un incepator eu personal consider ca este bun, se vede ca dorinta ta este de a face, de a crea , in primul rand te pot sfatui sa te duci pentru inceput pe youtube si sa cauti tutoriale de blur, pe parcurs ti-l faci singur dupce ce stii chestiile de baza (blur,sharpen,rezolutie,pozitionare text, efecte , efecte text, etc) .

Imi place sa vad oameni cu un potential, oameni care chiar incearca, dar pentru asta eu te sfatuiesc sa iti acorzi mai mult timp pe o lucrare si, sa iti vezi diferentele dintre asta de acum si poate viitoarea posibila peste ceva timp. 

Pentru inceput e buna, kw .

Multumesc pentru sfat! :)

NEW: portofoliu4.png 

Scuze pentru rezolutie, dar cred ca avatar-ul asta mi-a iesit bine la blur :) chiar nu mai stiu ce sa incerc cu blur-ul. 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
 sigur n-am schimbat opacitatea.. SIGURRR