Jump to content
Banner 730x90px boost
Sign in to follow this  
KOVALSKI

Cerere Grad KOVALSKI

Recommended Posts

Nume: Cosmin
Vârsta [ minim 18 ani ]: 16, dar nu cred ca e o problema varsta atat timp cat gandesc ca un om matur...
Motiv: Vreau sa ajut forumul
Contact (Discord, Skype):  PM
Experiență moderare: 5 ani 
Cunoștințe (Photoshop, HTML, PHP, Scripting): Photosop , Scripting
Cât timp poți oferi forumului pe zi: Nu stiu... Avand in vedere ca am si scoala cam o ora sau 2 pe zi , sau chiar mai mult...Sambata si Duminica...
Locul unde dorești sa moderezi: Pe tot forum.ul dar in general la categoria Design
O scurtă descriere despre dvs.: Pai ma numesc Cosmin, am 16 ani, sunt din Tecuci Jud Galati,sunt un om calm.
Cu ce considerați că puteți îmbunătăți categoriile pe care urmează să le moderați: Pai pot ajuta cu posturile, si la design , pot rezolva cererele.
Alte precizări (Opțional): As vrea Fondator sau Administrator , deoarece va pot ajuta cu tema,si cu restul forumului...

Din pacate, nu iti putem accepta aceasta cerere. 

De ce?

1. Pentru ca nu ai vechime pe comunitate;

2. Nu nu ai numarul necesar de posturi.

Deci, nu indeplinesti conditiile necesare pentru ca cererea sa fie acceptata.

Raspunsuri la intrebari:

Π- Locul unde dorești sa moderezi: "Pe tot forum.ul dar in general la categoria Design"

R - Daca te pricepi la desing, poti face o cerere aici si vei modera doar categoria "Photoshop".

Î - Alte precizări (Opțional): "As vrea Fondator sau Administrator , deoarece va pot ajuta cu tema,si cu restul forumului..."

- Nimeni nu poate primi gradul de Fondator, iar pentru gradul de Administrator, iti trebuie multa vechime. 

Tema va ramane aceasta. In schimb, poti face o propunere aici.

tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...