Jump to content

Locked National Guard - Aplicatii


KNDM

Recommended Posts

(!) Acest topic este temporar pana va fi gata panel-ul (!)

 

 

 - in acest topic vor posta doar persoanele interesate sa aplice in aceasta factiune.

 - respectarea modelului este obligatorie, iar nerespectarea acestuia duce la respingerea aplicatiei.

 - daca ati aplicat si ati fost acceptat, asteptati pana va contacteaza un tester / lider / colider.

 - cerintele necesare: level 7.

 

Model de postare:

 

Nick-ul tau:

Varsta reala:

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep):

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :

Cu ce se ocupa National Guard? :

Descrie-te in 30 de cuvinte :

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :

 

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau:KiD0[NVM]

Varsta reala:Am varsta de 15 ani.

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep):2-3 ore.

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece stiu sa lucrez in echipa si stiu sa inteleg liderul care are o presiune foarte mare asupra lui.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :Da.

Cu ce se ocupa National Guard? :Ng se ocupa cu prinderea infractorilor wanted 6

Descrie-te in 30 de cuvinte :Ma numesc Daniel si am 15 ani. Locuiesc in judetul Vaslui, sunt o persoana calma si sociabila. Imi place sa glumesc in limita bunului simt. Nu imi plac persoanele prefacute sau false. Prefer sa stau departe de certuri sau alte altercatii

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :Da.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: Ionut.

Varsta reala: 13 ani.

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep): Pot  sa stau activ pe sv 2-3 ore.

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :Doresc sa intru in  aceasta factiune deoarce im place mult cu ce sa ocupe aceasta factiune.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :Desigur.

Cu ce se ocupa National Guard? :Factiunea NG sa ocupe cu consfiscarea droguri-lor, si wantede.

Descrie-te in 30 de cuvinte :Ma numesc Ionut si am o varsta de 13 ani. Locuiesc in Germanya, sunt o persoana buna, calma si sunt unu baiat foarte cuminte, ascult pe toti ce zic.

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :Desigur.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, KiD0NVM said:

Nick-ul tau:KiD0[NVM]

Varsta reala:Am varsta de 15 ani.

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep):2-3 ore.

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece stiu sa lucrez in echipa si stiu sa inteleg liderul care are o presiune foarte mare asupra lui.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :Da.

Cu ce se ocupa National Guard? :Ng se ocupa cu prinderea infractorilor wanted 6

Descrie-te in 30 de cuvinte :Ma numesc Daniel si am 15 ani. Locuiesc in judetul Vaslui, sunt o persoana calma si sociabila. Imi place sa glumesc in limita bunului simt. Nu imi plac persoanele prefacute sau false. Prefer sa stau departe de certuri sau alte altercatii

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :Da.

 

acceptat O sa te contactez in joc pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Supermen said:

Nick-ul tau: Ionut.

Varsta reala: 13 ani.

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep): Pot  sa stau activ pe sv 2-3 ore.

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :Doresc sa intru in  aceasta factiune deoarce im place mult cu ce sa ocupe aceasta factiune.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :Desigur.

Cu ce se ocupa National Guard? :Factiunea NG sa ocupe cu consfiscarea droguri-lor, si wantede.

Descrie-te in 30 de cuvinte :Ma numesc Ionut si am o varsta de 13 ani. Locuiesc in Germanya, sunt o persoana buna, calma si sunt unu baiat foarte cuminte, ascult pe toti ce zic.

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :Desigur.

respins Aplicatia nu imi inspira incredere si nu ai levelul necesar. Poti sa revi cu o alta aplicatie cand indeplinesti cerintele necesare.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: Ionut.

Varsta reala: 13 ani.

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep): Pot  sa stau activ pe sv 2-3 ore.

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :Doresc sa intru in  aceasta factiune deoarce im place mult cu ce sa ocupe aceasta factiune.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :Desigur.

Cu ce se ocupa National Guard? :Factiunea NG sa ocupe cu consfiscarea droguri-lor, si wantede.

Descrie-te in 30 de cuvinte :Ma numesc Ionut si am o varsta de 13 ani. Locuiesc in Germanya, sunt o persoana buna, calma si sunt unu baiat foarte cuminte, ascult pe toti ce zic.

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :Desigur.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Supermen said:

Nick-ul tau: Ionut.

Varsta reala: 13 ani.

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep): Pot  sa stau activ pe sv 2-3 ore.

De ce doresti sa te alaturi factiunii? :Doresc sa intru in  aceasta factiune deoarce im place mult cu ce sa ocupe aceasta factiune.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? :Desigur.

Cu ce se ocupa National Guard? :Factiunea NG sa ocupe cu consfiscarea droguri-lor, si wantede.

Descrie-te in 30 de cuvinte :Ma numesc Ionut si am o varsta de 13 ani. Locuiesc in Germanya, sunt o persoana buna, calma si sunt unu baiat foarte cuminte, ascult pe toti ce zic.

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? :Desigur.

respins

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau: Ivascu

Varsta reala: 18

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep): Aproximativ 7

De ce doresti sa te alaturi factiunii? : Deoarece este si va ramane factiunea mea de suflet.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? : Desigur.

Cu ce se ocupa National Guard? : NG se ocupa cu confiscarea drogurilor si wanted.

Descrie-te in 30 de cuvinte: Sunt un baiat glumet, îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred cam am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci când trebuie, asta înseamna ca ai discernamânt si nu lasi pe nimeni sa te calce în picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cât as încerca, adica nu pot pune la fund asa cum zice în popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca ,realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusii ma bucur ca sunt asa.Sunt din Constanta, aceasta e descrierea mea: super competitiv,am spirit de echipa,nu apreciez glumele proaste si sunt foarte social,cu cei 7 ani de acasa si cu simtul umorului.

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? : Da.

Edited by Ivascu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ivascu said:

Nick-ul tau: Ivascu

Varsta reala: 18

Cate ore acorzi pe zi serverului? (fara afk/sleep): Aproximativ 7

De ce doresti sa te alaturi factiunii? : Deoarece este si va ramane factiunea mea de suflet.

Esti capabil sa lucrezi in echipa? : Desigur.

Cu ce se ocupa National Guard? : NG se ocupa cu confiscarea drogurilor si wanted.

Descrie-te in 30 de cuvinte :Sunt un baiat glumet, îmi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred cam am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci când trebuie, asta înseamna ca ai discernamânt si nu lasi pe nimeni sa te calce în picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cât as încerca, adica nu pot pune la fund asa cum zice în popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca ,realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusii ma bucur ca sunt asa.Sunt din Constanta, aceasta e descrierea mea: super competitiv,am spirit de echipa,nu apreciez glumele proaste si sunt foarte social,cu cei 7 ani de acasa si cu simtul umorului.

Esti de acord ca daca nu respecti liderul / coliderul vei fi santionat cu FW respectiv Uninvite? : Da.

acceptat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...