Jump to content
Sign in to follow this  
Daemon

Lista cu cele mai proaste Hosturi!

Recommended Posts

Mai jos o sa va fac o lista cu cele mai proaste hosturi de care am dat pana acum.

1) Clever-Host.ro

Pe partea de webhost:

• Dupa doua zile de la comanda pentru domeniu + webhost site-ul inca nu functioneaza, dupa 3 zile a inceput sa functioneze am urcat fisierele necesare pentru site, la fiecare refresh site-ul pica asa ca am decis sa ma mut cu webhost-ul dar ce credeti?, am dat modificare NS-uri la domeniu si primesc eroare pentru ca nu au setarile API facute corect, practic webhost nu am domeniul nu poate fi mutat deci deduceti voi.

Suport:

• Am deschis un tichet din prima zi in care am intampinat probleme si pana in ziua de azi nu am primit nici un raspuns si nici nu cred ca o sa primesc.

Site si Design:

• Nu poti zice nimic arata frumos, este aranjat tot, pica zilnic, revine dupa 2 zile ...

2) CeHost.ro

Pe partea de servere Gaming, Counter-Strike 1.6:

• Nu am de zis multe doar asta ping 120+ cu serverul clean instalat de la ei, daca puteti juca pe asemenea server bafta.

3) Takehost.biz

VPS-uri:

• viteza download 300kb, nu ai panel, pica si daca ii dai ping din cmd.

Pe partea de servere Gaming, Counter-Strike 1.6:

• serverele au ping peste 60 goale, mai pui 2,3 plugin-uri si ai ajuns la 100 enjoy.

Daca aveti si voi hosturi ce merita puse in aceasta lista nu ezitati sa lasati reply :D