Jump to content

Locked [Update 4.3.2020] Metin2 Plague


Aliace

Recommended Posts

  • Founder

1. Bug-ul "Imun la necunostinta", a fost rezolvat. 
De acum nu iti vei mai primi sunt din abilitati sau din hituri, atat timp cat porti un scut cu acest bonus. 

 

2. Bug-ul vizual la inventar, a fost rezolvat.

 

3. Sistemul de schimbare bonusuri, are acum 5 sloturi, iar mesajul "Bonusul a fost schimbat", a fost scos. 

De acum nu va mai apare in chat, asa am redus spam-ul inutil si lag-ul.

 

4. Misiunea "Omoara dragonul" - De acum pica 50 gheare si 50 de balante, 500kk, insa aceasta misiune va incepe de la lv. 110.

De asemenea, a fost scos si mesajul "Player-ul X a terminat misiunea."

 

5. Mesjaul din chat cu "Jucătorul facut lv. X, f fost scos.

 

6. Mesajul care apare in chat cu "Player-ul X, a fost omorat de player-ul Y", a fost scos.

 

7. Quest-ul Info Server, pe care il puteti acces de pe tasta 'N', a fost modificat, de acum sunt mult mai multe categori si un mic regulament.

 

8. Am adaugat in Shop Euro, Sihastru Negru, care este pentru toate rasele, atat cat si pentru ambele sexe. 

Totodata, am marit putin drop-ul la Euro.

 

9. Am readaugat si am rezolvat bug-ul la Costumul Azrael, pentru Sura. 
Acest costum pica doar la Azrael.

 

10. Itemele: Amuleta Dragostei Eterne/Inelul Bucuriei, au primit alte bonusuri, speciale pentru PvM.

 

11. Am modificat drop-ul la Dragonul Rosu, iar acum merita sa-l ommori. 
Si tot la Dragonul Rosu, am adaugat un nou unel, "Inelul Semiluna", care ofera 3k PV, 20%EXP, Lovitura patrunzatoare 3%.

 

12. Am schimbat intrebarile la OX.

 

13. Roua Alba, a fost scoasa din magazin.

 

14. Pretul la Boaba Zen, a fost scazut. 

 

15. Am repozitionat NPC-urile cele mai cautate, astfel in cat sa fie observate mai usor.

 

16. Sectiune noua pe forum, unde vom trece toate updatele pe care le vom face.

 

17. Am schimbat iconita launcher-ului.

 

*Ce urmeaza sa mai facem?:
Dorim sa schimbam AutoUpdater-ul (Cel pe care apasati cand intrati in joc.) cu unul mai bun si mai frumos. 

 

*Ce schimbari se vor aduce in viitorul apropiat?:
Tinand cont sa ca apropie luna Aprilie si Pastele, doarim sa adaugam un avent specific. 
O sa avem costume noi, iteme noi si altele.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...