Jump to content
Banner 730x90px boost

[Propunere] Upgrade Armuri . Arme si Accesorii


Sabervain

Recommended Posts

1. Numele in joc: SABERVAIN
2. Propunere:  Eu as propune sa fie putin mai greu modul prin care poti obtine iteme...Adica la ce ma refer cand zic mai "greu" ...adica ma refer sa fie nevoie de mai mult de cat balante si gheare pentru a upgrada si evolua itemele ...sincer mi se pare putin prea simplu deoarece gasesti tot ce ai nevoie la toti mobii / bosii din joc.

3. De crezi ca va fi de folos pentru server?: E doar o opinie dar eu cred ca ar exista mai multa activitate si schimbarea asta ar putea sa puna putin in miscare asa zis-ul "comert" din joc si chiar cred ca cei care sunt la "inceput de drum" nu s-ar mai gandi "Da frate dupa ce termin de farmat la dragoni si de facut level 120 o sa am deja Setul de PvM si PvP gata " . Eu zic daca ar exista un item sau doua in plus la cerintele de la upgrade ar fi mai bine si usor ,usor am putea goni idea de "a nu avea ce face" cand ajungi la level maxim.

Edited by Sabervain
Am gresit tagul. Ma scuzati. (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Am prieteni buni care ma inspira si nu regret nici macar o clipa faptul ca i-am convins sa vina pe acest server. Am vazut un Fondator bun care munceste pe branci ca sa mentina serverul "curat" in acest sens ma refer fara buguri si fara chesti de care sa se planga lumea . Si un STAFF capabil ,respectuos si gata sa te ajute si sa te indrume .

Link to comment
Share on other sites

  • Founder

Stiu la ce te referi, insa nu pot sa fac acest lucru instant. 

Dupa cum stii, lucrez la viitoarele update. 

Ai spus de armuri si de felul lor de a le upgrada, ca e prea simplu. 

La viitorul update o sa apara o noua armura si o sa fie de lucru pentru ea. 

Este buna propunerea, o s-o iau in calcul, dupa ce termin cu updateurile la care lucrez deja. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...