
- Toţi membrii clanului sunt rugaţi să aibă cont pe forum şi teamspeak !
- Nu înjuraţi membrii clanului .
- Dacă aveţi un player care vreţi să'l aduceţi în clan , vorbiţi cu unul dintre leaderi şi dăm probă.
- În clan trebuie să ne înţelegem ca într'o familie !
- TAG'ul 5g1T~ trebuie să-l puneţi pe orice server !
- Vom încerca să cautăm meciuri cel puţin o dată pe saptămană !
- La întrebarea ai citit regulamentul, răspunsul este - .
- NU FOLOSIŢI CODURI , ORICE MEMBRU CARE ESTE PRINS TRIŞÂND ESTE EXCLUS FARĂ DISCUŢII DIN CLAN !
- Dacă aţi mai fost în clan o dată , a doua oară nu se mai permite !
- Meciurile trebuie să se desfăşoare cel puţin cu unul dintre leaderi !
- Nu trebuie să ne dăm mari că avem jucători buni sau slabi, asta e echipa şi cu asta jucăm .