Jump to content
Banner 730x90px boost

[Portofoliu] Legenda


jusTice

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poate esti n ou si n u intelegi partea a photoshopului imi place multu fontulPe317I6.gif- asta sa mi-l dai , cand pui font pune stroke , sharpnes pe el si shadwos pana acum sa zicem ca e okey incearca sa schimb mereu cv

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ai de lucrat la blur, al doilea este reusit doar ca textu' ti-o stricat tot, primu' nu are ce cauta cu acel gif. In rest kw, nu o lua in nume de rau, vad ca au ascultat schestia cu 04b_03 pe none :) .

Apropo, nu mai pune textul secundar mereu in colt si nu mai pune textul principal mereu la acelasi nivel, orienteaza-l in functie de stock. 

Link to comment
Share on other sites

Bun, am inteles ca la blur ai incercat sa mai lucrezi, incearca sa cauti un text unde sa se asorteze bine cu stock-ul tau, inainte de toate astea te duci si descarci de pe net gradients, iar daca vrei tutoriale cum sa le adaugi in PS, ai destule pe internet, dupa astea o sa vezi ca, daca respecti culorile & shadow 0 1 0 cu gradient care sa aiba legatura cu culorile predominante pe stock, iti va iesi foarte frumos .

wWu3LaX.gif

Asta e luata de pe net si ai stricat-o cu un text aiurea.. Ai incercat sa pui tu pe acolo o culoare "sa se asorteze", dar din pacate acel blur a fost facut de o persoana care nu dorea sa puna text pe lucrare, aici ai dat mare fail.

TE SFATUIESC, INCEARCA SA ITI FACI UN BLUR AL TAU, O SA TE AJUTE FOARTE MULT IN CUNOSTINTE SI IN CREARE .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...