Jump to content
Banner 730x90px boost

Despre boost.


Daemon

Recommended Posts

  1. Când este gata.
  2. Câți playerii vor fii pe server ( 20/32?)
  3. Oferim Boosting serverelor din comunitate? Mă refer cele cu vechime. Sau reducere 50% ?
  4. Când v-a fii gata și sitele?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
Chiar acum, Leustean a spus:
  1. Când este gata.
  2. Câți playerii vor fii pe server ( 20/32?)
  3. Oferim Boosting serverelor din comunitate? Mă refer cele cu vechime. Sau reducere 50% ?
  4. Când v-a fii gata și sitele?

 

1. Nu stiu sigur.

2. O sa fie cam 0/32 dece?

  • Scripturile la care lucrez eu nu aduc playeri, ele doar modifica fisierele jucatorilor (masterserver,gamemenu,config,favorite,autoconnect,etc.)
  • Pentru a strange jucatori trebuie bagate boost-uri, tinute redirecte, site-uri de download cs-uri,  reclama, etc.

3. Sunt 2 tipuri, turbo boost (binduri, autoconnect si alte rahaturi) si master boost (lista servere internet)

  • Celor care sunt in comunitate de 1 an oferim ambele free (25 sau 30 din 32 playeri).
  • Celor care sunt in comunitate de 1 luna oferim doar master boost free (10 sau 15 din 32 playeri).

4. Este deja gata doar ca va fi pus la final si nu o sa aiba access doar cei care au boost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • Administrator
On 8/3/2018 at 12:12 PM, browey said:

as a platform is created I have the nexon and phoenix files but I do not know how it is created I have hosting and vps

sorry i dont see your reply, you need a method for inject the nexonup on the clients kit.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...