Jump to content

Featured Caut membri STAFF


CMA

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul acestui topic sunt in cautare de staff pentru server-ul ZED.OLDS.RO , in primul rand caut membri capabili si care dau dovada de seriozitate si de implicare macar 80 % daca nu se poate in proportie de 100%. Cerintele nu sunt mari sunt destul de acceptabile si gradele sunt free nu am sa va cer sa platiti bani pentru calitatea serveru-lui sau sau orice alt serviciu ce tine de acest server. Mai jos aveti cerintele  pe care trebuie sa le indepliniti pentru a deveni membri STAFF .

 

Pentru  gradul de Owner trebuie sa imi trimiteti PM o cerere in felul urmator  ( Pentru ca cererea sa fie analizata si aprobata trebuie aveti minim 25 de ani si experineta ca Owner minim 5 ani ) :

 

- Numele si prenumele :

- Cati ani aveti :

- Link-ul de contact Facebook (Pentru a va contacta sa imi confirmati ca intradevar sunteti dumneavoastra si nu altcineva) :

- Experienta ca Owner :

- Ai detinut servere proprii ?

- Alte mentiuni? :

 

Pentru  gradul de Moderator trebuie sa imi trimiteti PM o cerere in felul urmator  ( Pentru ca cererea sa fie analizata si aprobata trebuie aveti minim 18 de ani si experineta ca Moderator minim 2 ani ) :

 

- Numele si prenumele :

- Cati ani aveti :

- Link-ul de contact Facebook (Pentru a va contacta sa imi confirmati ca intradevar sunteti dumneavoastra si nu altcineva) :

- Experienta ca Owner :

- Ai detinut servere proprii ?

- Alte mentiuni? :

 

Pentru celelalte grade puteti face cerere la sectiunea special creata pentru cereri Admin, Helper sau Slot . Vor fi oferite doar 3 locuri pentru Owneri si doua locuri pentru Moderatori restul sunt nelimitate (momentan) . Topicul acesta va ramane deschis pentru orice nelamuriri v-as ruga sa SA NU FACETI  cererile aici , acest topic va ramane repet pentru nelamuriri legate de accese. Va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...