Jump to content

Locked Pinned [Update 20.01.2020] Metin2 Plague


Aliace

Recommended Posts

  • Founder

1. System de Crafting.

Am adaugat un system de crafting.

Acum o sa va fie mult mai usor sa craftati itemele, sa vedeti cerintele si sa vedeti ce item primiti in urma acelui craft, la fel si bonusurile lui. 

Mai jos aveti un videoclip cu systemul. 

Spoiler

 

 

2. System "Cumpara cu iteme." - Shop Euro.

Pentru ca multi mi-ati cerut sa modific NPC-ul Shop Euro, sa puteti vedea itemele si bonusurile lor, acum e mai simplu. 

Puteti cumpara itemele ca si cum ar fi intr-un shop normal, doar ca in loc de yang, o sa va ceara euro. 

De asemenea, am facut 3 categori specifice.

 Mai jos aveti un videoclip cu systemul. 

Spoiler

 

 

3. System "Cumpara cu iteme." - Fierarul Legendar.

Pentru ca multi mi-ati cerut sa modific NPC-ul Fierarul Legendar, sa puteti vedea itemele si bonusurile lor, acum e mai simplu. 

De asemenea, am facut 4 categori specifice.

Spoiler

 

 

4. Scutul Scut Cei-3-Imparati.

Am mutat scutul Anti-Monstrii la "Negustorul de Armuri", in categoria "Accesorii de lv. mare".

Il puteti cumpara in continuare cu cioburi. 

 

5. Cufarul cu accesorii. 

Am scos deropul la acest cufar de la "Calr de Luna".

Pe langa faptul ca va dropa prea multe cufere, din care picau doar talismane si trebuia mereu sa le stergeti, am adaugat "Cufarul cu Accesorii", care acum se numeste "Cufar cu Talismane", la NPC-ul "Crafting Cufere", unde il puteti crafta, cerintele pentru el le puteti vedea la NPC.

 

6. Sageti infinite. 

Pentru ca m-ati rugat sa fac sagetile infinite, sa nu mai trebuiasca ca voi sa cumparati cu sutele si sa ocupe loc in inventar, iata ca le-am facut intr-un final. 

 

7. Info Server.

Am actualizat Info Server, unde am pus mai multe informatii si mai multe recomandari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...