1. Nick-ul din joc:Teo96
2. Gradul actual: Moderator
3. Gradul pe care ai vrea sa-l ai:Co-Owner sau Moderator + Vip!
4. Motivul pentru care vrei aceasta avansare:Vreau sa ajut serverul !
5. De ce crezi ca meriti aceasta avansare:Pentru ca sunt singurul Moderator de pe server !
6. Poti dona?:Nu
1. Nick-ul din joc:Teo96
2. Gradul actual: Moderator
3. Gradul pe care ai vrea sa-l ai:Co-Owner sau Moderator + Vip!
4. Motivul pentru care vrei aceasta avansare:Vreau sa ajut serverul !
5. De ce crezi ca meriti aceasta avansare:Pentru ca sunt singurul Moderator de pe server !
6. Poti dona?:Nu